مقاله هاسردار فدوی :
مواجهه ایران و آمریکا، مواجهه حق و باطل است/ «مقاومت» تعطیل‌شدنی نیست + فیلم


فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: تا زمانی که دشمنی وجود دارد رزمندگان اسلام پای کار هستند یعنی مهیا شدن که دستور صریح قرآن است، تعطیلی در آن وجود ندارد.

به گزارش آخرین خبر ، علی فدوی، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، در پاسخ به این سوال که عده‌ای عنوان می‌کنند در شرایط فعلی و هم زمان با نابودی داعش گروه‌های مقاومت نیز کارشان به پایان رسیده است، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون شاهد تحقق وعده‌های خداوند بودیم و در این ۳۹ سال بعد از انجام دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی به ویژه آمریکا هر روز شاهد یک نوع پیروزی در نظام شکوهمند انقلاب اسلامی بودیم.

 

 

وی با بیان اینکه پاکسازی امروز منطقه از لوث وجود داعش از عنایات خداوند بوده و این پیروزی جدید حاصل نبرد حق و باطل است، تصریح کرد: بر این اساس ماهیت اختلاف بین انقلاب اسلامی و آمریکا حق و باطل است. این دعوا و دشمنی بین ما تمامی ندارد یعنی شکل دشمنی عوض می‌شود، اما دشمنی به قوت خود باقی است.

سردار فدوی ادامه داد: براساس این روند تا زمانی که دشمنی وجود دارد رزمندگان اسلام پای کار هستند یعنی مهیا شدن که دستور صریح قرآن است کار دائم رزمندگان اسلام محسوب می‌شود و تعطیلی در آن وجود ندارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه قطعا این کار دائم رزمندگان اسلام یعنی مهیا شدن و آمادگی برای مقابله با دشمن در هر زمان و عصری به نوعی نمودار می‌شود، گفت: این مهیا شدن زمانی به کار داعش، زمانی به کار اسرائیل، زمانی به کار بعثیان عراق و حتی در مقطعی به کار خود آمریکا یعنی شیطان بزرگ می‌آید، اما در این میان یک امر ثابت است و آن تجلی آمادگی دلدادگان انقلاب به برکت خون امام حسین علیه السلام، شهدا و برکتی که خداوند به واسطه ولایت فقیه یعنی وجود امام خمینی (ره)و مقام معظم رهبری به انقلاب اسلامی داده است این روند تعطیل بردار نخواهد بود.