جستجو

امروز

 • يكشنبه 1 ارديبهشت 1398
 • الأحد 16 شعبان 1440
 • Sunday 21 April 2019

آمریکا ازبرجام خارج نمیشود

فیلم تاریخی از نشست برجام
ظریف: به شما اطمینان می‌دهم آمریکا نمی‌تواند از برجام خارج شود!

محمدجواد ظریف بیست و سه روز قبل از تصویب برجام در نشست بررسی برجام در شورای راهبردی روابط خارجی گفت: به شما اطمینان می‌دهم آمریکا نمی‌تواند از برجام خارج شود!
 

 • فرمانده سپاه خطاب به نتانیاهو: با دم شیر بازی می‌کنید

  فرمانده سپاه خطاب به نتانیاهو: با دم شیر بازی می‌کنید/ بترسید از روزی که موشک‌های نقطه‌زن بر سرتان فرود آید

 • شتاب حرکت علمی کشور به هیچ‌وجه کُند یا متوقف نشود

  شتاب این حرکت علمی نباید کاهش یابد بلکه این شتاب باید برای بیست تا سی سال آینده حفظ و تقویت شود تا به نقطه اوج برسیم.

 • سردار سلامی : اگر اروپا توطئه کند به یک جهش استراتژیک موشکی روی می‌آوریم

  جانشین فرمانده سپاه گفت: توسعه توانمندی موشکی برای کشور ما بعنوان یک نیروی محوری بازدارنده و دفاعی یک راهبرد توقف ناپذیر و مهارناپذیر است.

 • رهبر معظم انقلاب: اروپایی‌ها هم مانند آمریکا غیرقابل اعتمادند

  ۲۲ بهمن امسال به یاری پروردگار و در پرتو همین عوامل تاریخ‌ساز به معنای واقعی کلمه دشمن‌شکن خواهد شد و با هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاهها، پرشکوه تر از سالهای قبل خواهد بود.

 • به جوانان عزیزم، در آغاز فصل جدید جمهوری اسلامی

  حضرت آیت الله خامنه‌ای در بیانیه‌ای مهم به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند.

 • برخوردمان با عربستان متفاوت خواهد بود

  فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آن صبری که در گذشته نظام در برابر توطئه‌ها و دولت‌های مرتجع منطقه به‌خصوص عربستان و امارات که دست به این اقدامات (حمله به نیروهای سپاه در زاهدان) می‌زنند، متفاوت خواهد بود.

پیشخوان

تبلیغات 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

آخرین خبرها

پنجره خبرها

خبرهای فرهنگی - ورزشی

 

نصرالله: هوا را بمباران کردند

 

دبير كل حزب‌الله لبنان درباره تجاوز موشكي سه كشور غربي به سوريه گفت فقط كساني كه توهم دارند فكر مي‌كنند اوضاع سوريه به نفع امريكا تغيير پيدا مي‌كند و حملات محدود اعتراف آشكار واشنگتن به شكست است. آنها فقط هوا را بمباران کردند!


آخرین خبر : «سيد حسن نصرالله» شب گذشته در يك همايش انتخاباتي به حملات سه كشور غربي به سوريه پرداخت و تأکيد كرد حمله امريكا تغييري در معادله منطقه به نفع اسرائيل و بعضي دول منطقه ايجاد نكرد. نصرالله با اشاره به موشک‌باران سوريه ازسوي امريکا، فرانسه و انگليس به طعنه خطاب به کشورهاي مهاجم گفت: شما فقط هوا را بمباران کرديد و موشک‌هايتان ساقط شد. سيدحسن نصرالله گفت: «محدود بودن تجاوز به سوريه، اعتراف نظامي امريكا به قدرت محور مقاومت است. مقامات نظامي در امريكا خوب مي‌دانند كه حمله گسترده به سوريه، كل منطقه را به آتش خواهد كشيد.» سيد حسن نصرالله تصريح كرد: «اسرائيل، برخي از كشورهاي عربي و گروه‌هاي مسلح قبل از آغاز تجاوز به سوريه، اميدها و آرزوهاي زيادي داشتند. » دبير كل حزب‌الله گفت: «چون واشنگتن و پاريس مي‌دانند كه استفاده از سلاح شيميايي در دوما فقط يك نمايش است، به تجاوز خود به سوريه شتاب بخشيدند.» وي همچنين با تصريح بر اينكه پدافند هوايي ارتش سوريه، عملكرد منحصر به فردي در مقابله با تجاوز نشان داد، تأكيد كرد: پدافندهاي هوايي سوريه توانستند تعداد زيادي از موشك‌ها را قبل از رسيدن به هدف ساقط كنند. دبير كل حزب‌الله در بخش ديگري از اين سخنراني گفت: «سربازان و افسران سوري در طول مدت تجاوز در پست‌هاي خود باقي ماندند و اين سطح معنويت و اراده آنها را نشان مي‌دهد.» سيد حسن نصرالله يكي از اهداف تجاوز سه كشور غربي را «ايجاد رعب و وحشت» خواند اما تأكيد كرد كه اين هدف محقق نشده است. وي گفت: «برخي از كشورهاي منطقه‌اي به اين دل بسته بودند كه حملات امريكا، فرانسه و انگليس نيروي هوايي سوريه، پايگاه‌هاي سپاه پاسداران و همپيمانان را نابود خواهد كرد.» سيد حسن نصرالله تصريح كرد: «با اينكه هيچگونه سلاح شيميايي در سوريه وجود ندارد، اما اتهامات عليه نظام سوريه همچنان باقي مي‌ماند و ما نمايش‌هاي شيميايي و تجاوزهاي جديد بعد از هر پيروزي را بعيد نمي‌دانيم.»

دسته: اصلی

چند رسانه ای

IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE


        نماهنگ | در کنار یاران

 

پیوندهای مرتبط

     پایگاه روشنگری

تقدیم به سردار قاسم سلیمانی


 

مطالب بایگانی شده

ارتباط با ما

09161131381

گفت و شنود

نیروی کارماهرایرانی صادرمی‌کنیم!

تجلی ایثار در قاب دوربین