جستجو

امروز

  • يكشنبه 27 مرداد 1398
  • الأحد 17 ذو الحجة 1440
  • Sunday 18 August 2019

نتانیاهو آماده شنا در مدیترانه!

نتانیاهو آماده شنا در مدیترانه!
سپاه پرقدرت ایران تحت فرمان سرلشکر سلامی:

سردار سرلشکر حسین سلامی با دریافت درجه سرلشکری از دست فرمانده معظم کل قوا، به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد.
 

  • دشمنی و توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نخواهد ماند

    ما آن‌قدری که نیاز داریم و خودمان اراده می‌کنیم، می‌توانیم نفت خود را صادر کنیم. آنها به خیال خودشان راه را مسدود کرده‌اند اما ملت فعال و مسؤولان بیدار اگر دامن همت به کمر بزنند، بسیاری از بن‌بست‌ها را باز خواهند کرد.

  • هراس رسانه‌های صهیونیستی از فرمانده جدید سپاه پاسداران

    رسانه‌های صهیونیستی درباره انتصاب فرمانده کل جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشتند او ژنرالی تندخو است که وعده نابودی اسرائیل را داده است.

پیشخوان

تبلیغات 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

آخرین خبرها

پنجره خبرها

نوار خبرها

 

نصرالله: هوا را بمباران کردند

 

دبير كل حزب‌الله لبنان درباره تجاوز موشكي سه كشور غربي به سوريه گفت فقط كساني كه توهم دارند فكر مي‌كنند اوضاع سوريه به نفع امريكا تغيير پيدا مي‌كند و حملات محدود اعتراف آشكار واشنگتن به شكست است. آنها فقط هوا را بمباران کردند!


آخرین خبر : «سيد حسن نصرالله» شب گذشته در يك همايش انتخاباتي به حملات سه كشور غربي به سوريه پرداخت و تأکيد كرد حمله امريكا تغييري در معادله منطقه به نفع اسرائيل و بعضي دول منطقه ايجاد نكرد. نصرالله با اشاره به موشک‌باران سوريه ازسوي امريکا، فرانسه و انگليس به طعنه خطاب به کشورهاي مهاجم گفت: شما فقط هوا را بمباران کرديد و موشک‌هايتان ساقط شد. سيدحسن نصرالله گفت: «محدود بودن تجاوز به سوريه، اعتراف نظامي امريكا به قدرت محور مقاومت است. مقامات نظامي در امريكا خوب مي‌دانند كه حمله گسترده به سوريه، كل منطقه را به آتش خواهد كشيد.» سيد حسن نصرالله تصريح كرد: «اسرائيل، برخي از كشورهاي عربي و گروه‌هاي مسلح قبل از آغاز تجاوز به سوريه، اميدها و آرزوهاي زيادي داشتند. » دبير كل حزب‌الله گفت: «چون واشنگتن و پاريس مي‌دانند كه استفاده از سلاح شيميايي در دوما فقط يك نمايش است، به تجاوز خود به سوريه شتاب بخشيدند.» وي همچنين با تصريح بر اينكه پدافند هوايي ارتش سوريه، عملكرد منحصر به فردي در مقابله با تجاوز نشان داد، تأكيد كرد: پدافندهاي هوايي سوريه توانستند تعداد زيادي از موشك‌ها را قبل از رسيدن به هدف ساقط كنند. دبير كل حزب‌الله در بخش ديگري از اين سخنراني گفت: «سربازان و افسران سوري در طول مدت تجاوز در پست‌هاي خود باقي ماندند و اين سطح معنويت و اراده آنها را نشان مي‌دهد.» سيد حسن نصرالله يكي از اهداف تجاوز سه كشور غربي را «ايجاد رعب و وحشت» خواند اما تأكيد كرد كه اين هدف محقق نشده است. وي گفت: «برخي از كشورهاي منطقه‌اي به اين دل بسته بودند كه حملات امريكا، فرانسه و انگليس نيروي هوايي سوريه، پايگاه‌هاي سپاه پاسداران و همپيمانان را نابود خواهد كرد.» سيد حسن نصرالله تصريح كرد: «با اينكه هيچگونه سلاح شيميايي در سوريه وجود ندارد، اما اتهامات عليه نظام سوريه همچنان باقي مي‌ماند و ما نمايش‌هاي شيميايي و تجاوزهاي جديد بعد از هر پيروزي را بعيد نمي‌دانيم.»

دسته: اصلی

چند رسانه ای

IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE


        نماهنگ | در کنار یاران

 

پیوندهای مرتبط

     پایگاه روشنگری

تقدیم به سردار قاسم سلیمانی


 

مطالب بایگانی شده

ارتباط با ما

09161131381

گفت و شنود

پهپادبرگر...!

توقیف « کشتی انگلیسی »