جستجو

امروز

  • جمعه 31 فروردين 1397
  • الجمعة 5 شعبان 1439
  • Friday 20 April 2018

فسادمسؤلین رابایدهوار کشید


 

 

 

 

 

  • رهبر معظم انقلاب : دشمنان نمی توانند به ملت ایران سیلی بزنند بلکه ملت به آنها سیلی خواهد زد.
  • سرلشکر جعفری : زمان آن رسیده که محاسبات غلط آمریکا را تصحیح کنیم

پیشخوان

تبلیغات 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

آخرین خبرها

پنجره خبرها

خبرهای فرهنگی - ورزشی

خبرگزاری فارس: شاخص کل بورس اوراق بهادار با ۳۷۰ واحد افزایش به ۶۴ هزار و ۹۸۰ واحد رسید

شاخص کل بورس اوراق بهادار با ۳۷۰ واحد افزایش به ۶۴ هزار و ۹۸۰ واحد رسید

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز نیز با ۳۷۰ واحد افزایش به رقم ۶۴ هزار و ۹۸۰ واحد رسید.

به گزارش آخرین خبر و به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بر اساس اطلاعات مندرج در پایگاه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، با رسیدن به روزهای پایانی سال و عرضه گسترده سهام شاخص کل بورس امروز نیز با 370 واحد افزایش به رقم 64 هزار و 980 واحد رسید و ارزش روز بازار به 290 هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران در بورس تعداد 770 میلیون و 630 هزار برگه بهادار در قالب 60 هزار و 848 نوبت معامله و به ارزش 268 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

امروز شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با 160 واحد افزایش به 28 هزار و 222 واحد رسید. شاخص کل (هم وزن) با 67 واحد افزایش به 9 هزار و 878 واحد رسید. شاخص قیمت (هم وزن) با 62 واحد افزایش به 9 هزار و 63 واحد رسید. شاخص آزاد شناور با 775 واحد افزایش به 74 هزار و 395 واحد رسید.

شاخص بازار اول در بورس با 273 واحد افزایش به 47 هزار و 949 واحد و شاخص بازار دوم بورس با 727 واحد افزایش به 127 هزار و 275 واحد رسید.

امروز نمادهای وب ملت، وپاسار مربوط به بانک پاسارگاد، نماد شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی، نماد بانک صادرات ایران و نماد بانک تجارت در تقویت شاخص اثرگذار بوده و نمادهای پارسان مربوط به گسترش نفت و گاز پارسیان و نماد فولاد خوزستان در کاهش شاخص اثرگذار بوده‌اند.

امروز نمادهای شرکت‌های بانک صادرات ایران، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، ایران خودرو،‌ بانک ملت، صنایع آذر آب، زامیاد از نمادهای پر بیننده بورسی بوده‌اند.

به گزارش فارس،‌امروز در فرابورس ایران شاخص کل با 2 واحد کاهش به رقم 720 واحد و ارزش بازار اول و دوم فرابورس به 57 هزار میلیارد تومان رسید.

امروز معامله‌گران فرابورسی تعداد 145 میلیون و 662 هزار برگه بهادار در قالب 39 هزار و 504 نوبت معامله و به ارزش 156 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

امروز نمادهای پربیننده فرابورسی مربوط به شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، مواد اولیه دارویی البرز بالک، شهرسازی و خانه‌سازی باغ میشه، توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، بانک دی، سرمایه‌گذاری مسکن تهران و بانک حکمت ایرانیان بوده است.

امروز نمادهای فرابورسی مارون، جم، ذوب در کاهش شاخص فرابورس اثر داشته و نمادهای وگردش، دی، شپاس، وزمین، در تقویت شاخص کل فرابورس اثر گذار بوده‌اند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

چند رسانه ای

IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE
IMAGE


        پاسخ میثم مطیعی به هجمه‌های اخیر

 

پیوندهای مرتبط

     پایگاه روشنگری

تقدیم به سردار قاسم سلیمانی


 

مطالب بایگانی شده

ارتباط با ما

09161131381

گفت و شنود

ترکان: بالا رفتن قیمت دلار کار خوبی بود!

نوروزگاه روستاى لنگر بجنورد