خبرگزاری فارس: شیخ عمانی بلیت الهلالی‌ها را از باشگاه ایرانی به قیمت ۲۰۰ هزار تومان خرید/ پرسپولیس ۲۵۰ میلیون کاسب شد!+عکس


شیخ عمانی بلیت الهلالی‌ها را از باشگاه ایرانی به قیمت ۲۰۰ هزار تومان خرید/ پرسپولیس ۲۵۰ میلیون کاسب شد!+عکسیکی از رسانه های عربستانی مدعی شد که یک سرمایه گذار عمانی تمام بلیت های الهلالی ها را برای بازی مقابل پرسپولیس با ۴ برابر قیمت سابق خریداری کرده است.

 

به گزارش آخرین خبر به نقل از خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری حساس در لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه(3 اسفند) در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط میزبان الهلال عربستان است.

در چند روز گذشته پیرامون توزیع و فروش بلیت های این بازی حساس اخبار متفاوتی منتشر شده بود. اولین خبر مطرح شده درباره این بازی حساس 5 برابر شدن قیمت بلیت ها از سوی مسئولان باشگاه پرسپولیس بود زیرا قیمت بلیت 10 ریال عربستان (10 هزار تومان) بود اما برای این دیدار 50 ریال عربستان (50 هزار تومان) شد.

در جدیدترین این اخبار روز گذشته باشگاه الهلال اعلام کرده بود که 13 هزار سکو از 34 هزار سکو ورزشگاه سلطان قابوس به عربستانی ها اختصاص داده شده است. یعنی تقریبا مبلغ 65 میلیون تومان از بلیت فروشی عائد باشگاه پرسپولیس شده است.

با این تفاسیر یک سوم ورزشگاه سلطان قابوس مسقط به عربستانی ها داده شده است و این یعنی 35 درصد سکوها به آنها اختصاص یافته است در حالیکه تیم میهمان بر اساس قوانین AFC  تنها 8 درصد سکوها را می تواند خریداری کند و در صورت موافقت تیم میزبان می توانند بلیت بیشتری را بگیرند.امروز در جدیدترین خبر روزنامه الریاضیه عربستان مدعی شد و نوشت: یک سرمایه گذار عمانی بلیت های بازی الهلال با پرسپولیس را یک جا خریداری کرده است.

این سرمایه گذار عمانی تصمیم گرفته است که بلیت های خریداری شده را با قیمت سابق 5 برابر شده یعنی 50 ریال میان هواداران عمانی توزیع کند تا برای این دیدار در ورزشگاه حاضر شوند.

این روزنامه عربستانی مدعی شد که منابع آگاه به آن خبر دادند که باشگاه پرسپولیس میزبان این بازی هر کدام از این بلیت ها را با قیمت 200 ریال(200 هزار تومان) به سرمایه گذار عمانی فروخته است. این در حالی است که این باشگاه صاحب 26 هزار سکو است.

به گزارش خبرگزاری فارس، بنا بر ادعا این روزنامه عربستانی باشگاه پرسپولیس هر کدام از بلیت ها را با قیمت 200 هزار تومان به سرمایه گذار عمانی فروخته است یعنی اگر مسئولان پرسپولیس 13 هزار بلیت(اعلام باشگاه الهلال) را به الهلالی ها فروخته باشند تقریبا 250 میلیون تومان در بلیت فروشی کاسب شده است.

محل تبلیغات شما