خبرگزاری فارس: پرسپولیس چاق فینال لیگ را برد/ گلباران تراکتور قبل از دربی


پرسپولیس چاق فینال لیگ را برد/ گلباران تراکتور قبل از دربی


دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز با پیروزی پرگل شاگردان برانکو به پایان رسید.

 

به گزارش آخرین خبر به نقل از خبرگزاری فارس، آخرین بازی هفته بیستم لیگ برتر از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی بین دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز آغاز شد و این دیدار با نتیجه 3بر صفر به سود شاگردان برانکو به پایان رسید.

 

بیژن حیدری

رضا سخندان – آرمان اسعدی

- مهدی طارمی(پرسپولیس دقیقه2)، رامین رضاییان(پرسپولیس در دقیقه 25)، وحید امیری(پرسپولیس در دقیقه64)

- هادی محمدی(تراکتورسازی)، سروش رفیعی(پرسپولیس)، کمال کامیابی‌نیا(پرسپولیس)، فرزاد حاتمی(2 کارت زرد راکتتورسازی)، جاسم کرار(تراکتورسازی)

- کمال کامیابی‌نیا(پرسپولیس)، فرزاد حاتمی(تراکتورسازی)

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، رامین رضاییان، سروش رفیعی، مهدی طارمی و وحید امیری

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

- سروش رفیعی(صادق محرمی 81)، رامین رضاییان( سامان نریمان جهان90+2)

محمدرضا اخباری، هادی کاظمی، محسن بنگر، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، جاسم کرار، شهرام گودرزی، محمد نوری، فرزاد حاتمی، محمد ابراهیمی و مهدیزاده

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

- شهرام گودرزی(ادینیو 29)

 


پرسپولیس با پیروزی مقابل تراکتورسازی با 9 امتیاز اختلاف بیشتر نسبت به تراکتورسازی در صدر جدول ایستاد تا به فاصله 10 هفته به پایان مسابقات شانس اول قهرمانی لیگ برتر شانزدهم باشد.

تراکتورسازی هم که در شوک محرومیت فیفا قرار دارد در این مسابقه حرف زیادی برای گفتن نداشت و در دقیقه 2 تسلیم شد و همچنان در رده دوم جدول قرار دارد. کی روش روز گذشته مدعی شده بود که بازیکنان پرسپولیس چاق هستند و به همین دلیل به تیم ملی دعوت نمی‌شوند. امروز اما ملی پوشان پرسپولیس هر سه گل این بازی را به ثمر رساندند.

 

محل تبلیغات شما