دانلود ها ی دارای تگ: "کتاب صوتی"

[کتاب] دانلود کتاب استخوان های دوست داشتنی + کتاب صوتی

2015-06-28

دانلود کتاب استخوان های دوست داشتنی + کتاب صوتی

کتاب استخوان های دوست داشتنی یکی از کتاب های خواص حوزه ادبیات می باشد و در سالهای اخیر کتاب خوانان بسیاری را مجذوب خود کرده است. وجه تمایز اصلی آن، قهرمان داستان است که یک شخص مرده است!یکی از دلایل موفقیت این کتاب را می توان در لحن آن پیدا کرد. قهرمان داستان یک دختر ۱۴ ساله است که به قتل می رسد. او در بهشت خود نظاره گر برخورد خانواده و دوستان خود با این موضوع است. ...

اطلاعات حجم 90 مگابایت

دانلود دانلود کتاب استخوان های دوست داشتنی - 5.81 مگابایت
دانلود دانلود کتاب صوتی استخوان های دوست داشتنی - 84.2 مگابایت

 

[کتاب] دانلود کتاب سرگذشت کندوها + کتاب صوتی

2015-06-12

دانلود کتاب سرگذشت کندوها + کتاب صوتی

کتاب سرگذشت کندوها نوشته ی جلال آل احمد می باشد که داستان آن از سه بخش تشکیل شده، بخش نخست درباره صاحب کندوها، بخش دوم درباره زنبورها (که توصیفی زیبا از فعالیت و کار و دشواریهاشان و کوچ شان انجام داده) می باشد و بخش سوم در مورد صاحب زنبورهاست که با رفتن زنبورها خانه خراب شده است. ... برچسب ها:

حجم142.5 مگابایت

دانلود دانلود کتاب سرگذشت کندوها - 2.52 مگابایت
دانلود دانلود کتاب صوتی سرگذشت کندوها - 140 مگابایت

2015-05-20

دانلود کتاب تنهایی پرهیاهو + کتاب صوتی

تنهایی پرهیاهو عنوان کتابی از بهومیل هرابال نویسنده اهل چک است. او این کتاب را در فاصله سال‌های ۱۹۷۴ تا ۱۹۷۶ نوشت و از آن‌جا که در کشورش ممنوع‌القلم بود اثر در سال ۱۹۷۶ به صورت مخفیانه منتشر شد. اولین انتشار اثر در کشور چک به سال ۱۹۸۹ برمی‌گردد. داستان، برخلاف بیشتر آثار هرابال، در دوره سلطه نظام کمونیستی رخ می‌دهد. ... برچسب ها:

حجم132.5 مگابایت

دانلود دانلود کتاب تنهایی پرهیاهو - 1.50 مگابایت
دانلود دانلود کتاب صوتی تنهایی پرهیاهو - 131 مگابایت

 

2015-04-01

دانلود کتاب مائده های زمینی + کتاب صوتی

مائده‌های زمینی کتابی است در ستایش شادی، شوق به زندگی و غنیمت شمردن لحظات. آندره ژید در این کتاب خداوند را در همهٔ موجودات هستی متجلی می‌بیند و آزادانه و برخلاف قید و بندهای مذهب، عشق به هستی را مترادف عشق به خداوند می‌داند. ... برچسب ها:

حجم118.7 مگابایت

دانلود دانلود کتاب مائده های زمینی - 0.760 مگابایت
دانلود دانلود کتاب صوتی مائده های زمینی - 118 مگابایت

 

2015-03-27

دانلود کتاب نامه به کودکی که هرگز زاده نشد + کتاب صوتی

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد رمانی به زبان ایتالیایی از اوریانا فالاچی‏، نویسنده و خبرنگار ایتالیایی است که در سال ۱۹۷۵ منتشر شد. این کتاب با زاویه دید اول شخص و در قالب نامه‌‌ای از راوی داستان، یک زن جوان که گویا خود فالاچی است، با جنینی که در رحم خود باردار است نوشته شده که فرزند نازاده‌اش را از مصیبت‌های دنیا و بی‌رحمی آن می‌آگاهاند. ... برچسب ها:

حجم135.3 مگابایت

دانلود دانلود کتاب نامه به کودکی که هرگز زاده نشد - 2.36 مگابایت
دانلود دانلود کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد - 133 مگابایت

 

2015-03-05

دانلود کتاب مثنوی معنوی + کتاب صوتی

مثنوی، مشهور به مثنوی معنوی (یا مثنوی مولوی)، نام کتاب شعری از مولانا جلال‌الدین محمد بلخی شاعر و صوفی ایران است. این کتاب از ۲۶٬۰۰۰ بیت و ۶ دفتر تشکیل شده و یکی از برترین کتاب‌های ادبیات عرفانی کهن فارسی و حکمت پارسی پس از اسلام است. این کتاب در قالب شعری مثنوی سروده شده‌است؛ که در واقع عنوان کتاب نیز می‌باشد. در این کتاب ۴۲۴ داستان پی‌درپی به شیوهٔ تمثیل داستان سختی‌های انسان در راه رسیدن به خدا را بیان می‌کند. هجده بیت نخست دفتر اول مثنوی معنوی به نی‌نامه شهرت دارد و چکیده‌ای از مفهوم ۶ دفتر است. ... برچسب ها:

دانلود کتاب مثنوی معنوی حجم: 19 مگابایت


اطلاعات دانلود کتاب صوتی مثنوی معنوی حجم: 745 مگابایت

 

دانلود دانلود - بخش اول
دانلود دانلود - بخش دوم
دانلود دانلود - بخش سوم
دانلود دانلود - بخش چهارم
دانلود دانلود - بخش پنجم
دانلود دانلود - بخش ششم
دانلود دانلود - بخش هفتم

 

2015-02-27

دانلود کتاب امکان + کتاب صوتی

هر سال نزدیک به یک میلیون نوجوان هجده ساله به روی دفترچه سؤالات و برگه پاسخنامه کنکور خم می شوند. و البته فقط پشتشان خم نمی شود،بلکه روح و روانشان هم. حالا تو هم قرار است به زودی یکی از آنها باشی. خیال می کنی اگر دانشگاه نروی زندگیت نابود می شود. آدم بی ارزشی می شوی. به درد هیچ چیز و هیچ کس نمی خوری. نمی توانی کار پیدا بکنی. نمی توانی ازدواج بکنی. نمی توانی زندگی خوبی داشته باشی. زندگیت به آخر می رسد. از این بدتر، اگر کنکور را خراب کنی و رتبه ات خوب نشود، نمی ... برچسب ها:

دانلود کتاب امکان حجم: 1 مگابایت

اطلاعات دانلود کتاب صوتی امکان حجم: 142 مگابایت
دانلود دانلود - بخش اول
دانلود دانلود - بخش دوم

 

2015-02-12

دانلود کتاب دا + کتاب صوتی

" دا " داستان زندگی دختری که سراپای آن صبوری و استقامت است. زهرا حسینی دختری که ۵ سال اول زندگی خود را در محله کردنشین رباط در بصره گذرانده بود. او و خانواده اش خودشان را به سختی که رژیم عراق بر آنها تحمیل کرده بود وفق داده بودند. پدرشان همیشه در ماموریت های سری به سر می برد. پس از مدتی رژیم عراق به پدر او مشکوک و او را زندانی می کند و خانواده را مجبور کرده که از طریق مرز آبی به ایران بروند. آنها به کمک دایی، خود را به خرمشهر می رسانند. ... برچسب ها:

دانلود کتاب دا حجم: 6.81 مگابایت

اطلاعات دانلود کتاب صوتی دا حجم: 160 مگابایت

دانلود دانلود - بخش اول
دانلود دانلود - بخش دوم
دانلود دانلود - بخش سوم

 

2015-02-08

دانلود کتاب بینوایان + کتاب صوتی

بی‌نوایان (Les Misérables) نام رمان معروفی نوشته ویکتور هوگو نویسنده سرشناس فرانسوی است. این کتاب اولین بار در سال ۱۸۶۲ منتشر شده و یکی از بزرگترین رمان‌های قرن ۱۹ است. ... برچسب ها:

دانلود کتاب بینوایان حجم: 23 مگابایت

اطلاعات دانلود کتاب صوتی بینوایان حجم: 95 مگابایت
دانلود دانلود - بخش اول
دانلود دانلود - بخش دوم

 

2015-01-29

دانلود کتاب پیامبر + کتاب صوتی

کتاب پیامبر نوشته جبران خلیل جبران، نویسنده لبنانی است که اولین‌بار در سال ۱۹۲۳ میلادی، به زبان انگلیسی در ایالات متحده آمریکا منتشر شد. محبوبیت این کتاب در دهه ۱۹۳۰ و دوباره در دهه ۱۹۶۰ میلادی، اوج گرفت. هم‌اکنون کتاب پیامبر به بیش از ۵۰ زبان ترجمه شده و یکی از پایه‌های ثابت فهرست پرفروش‌‌ترین کتاب‌های دنیا است. تصور بر این است که ده‌ها میلیون نسخه از آن در سراسر دنیا به فروش رسیده است. کتاب حاضر در قالب مجموعه‌ای از نوشتارها، برگرفته از ۲۶ شعر منثور. اندرزهایی که مردی خردمند به نام "المصطفی" می‌خواند. ...

حجم83.4 مگابایت

دانلود دانلود کتاب پیامبر - 0.616 مگابایت
دانلود دانلود کتاب صوتی پیامبر - 82.8 مگابایت

 

کتاب

محل تبلیغات شما