اسناد تكان‌دهنده از وابستگي و خيانت سران و عوامل فتنه 88


«حسین شریعتمداری» مديرمسئول روزنامه كيهان -9 دی 1391- در برنامه گفت‌و‌گوي ويژه خبري شبكه 2 سيما، اسناد تكان‌دهنده و ناگفته‌اي از وطن‌فروشي و خيانت سران و عوامل فتنه 88 ارائه كرد. در ادامه بخش‌هایی از اظهارات مدیرمسئول کیهان را با هم می‌خوانیم:آخرین خبر : حسين شريعتمداري با بيان اينكه آقاي مايكل لدين مشاور سابق امنيت ملي آمريكا در ارديبهشت سال 87 يعني آوريل 2008 و 13 ماه قبل از انتخابات 22 خرداد در مصاحبه با نشريه نيويوركر می‌گويد بايد آماده برنامه‌اي باشيم، افزود: وي می‌گويد بدون توسل به حمله نظامي بايد بتوانيم جمهوري اسلامي ايران يا به تعبير وي «رژيم ديني ايران» را ساقط كنيم.

شریعتمداری با تاكيد بر اينكه مايكل لدين روز 11 ژوئن 2009 مصاحبه‌اي را با نيويورك تايمز دارد، افزود: اين مصاحبه دقيقا يك روز قبل از انتخابات صورت می‌گيرد. وي در آنجا می‌گويد فردا در ايران شاهد يك انتخابات نخواهيم بود بلكه انقلابي با عنوان انقلاب سبز كليد خواهد خورد.
وی بر همين اساس به نشستي در واشنگتن اشاره كرد كه در آن آقاي گري سيك، كنت تيمرمن، لري فرانكلين و ابراهيم يزدي و دو نفر ديگر از ايران در آن حضور داشتند.
مديرمسئول روزنامه كيهان با بيان اينكه اين نشست ارديبهشت ماه 87 يعني 13 ماه قبل از انتخابات رياست جمهوري ايران و شايد همزمان با اظهارنظر اوليه مايكل لدين برگزار می‌شود، يادآور شد: در اين نشست تصميم گرفته می‌شود احتمال «تقلب» در انتخابات ايران مطرح شود اما اين كه چه كسي مطرح كند قرار می‌شود كه اين احتمال توسط يكي از شخصيت‌هاي مطرح در كشور عنوان شود.
شريعتمداري با تاكيد بر اينكه اين به دليل آن است كه مطابق فرمول «جين شارپ» احتمال تقلب بايد از مدت‌ها قبل مطرح شود تا اذهان براي آن آماده شود، گفت: اين همان كاري است كه در گرجستان، اوكراين و در قرقيزستان كردند اما در قرقيزستان به نتيجه مطلوب نرسيدند اگرچه در اوكراين نيز تغيير و تحولاتي ايجاد شد.
وی با بيان اينكه جين شارپ معتقد است اگر يك فرد مطرح احتمال تقلب را پيش بكشد اذهان آماده می‌شود، افزود: در مردادماه همان سال يكي از شخصيت‌هاي كشوري در اقدامي كاملا غيرمنتظره احتمال تقلب را مطرح کرد كه خيلي عجيب به نظر می‌رسيد چرا كه وي چندين انتخابات را در دوران خود برگزار كرده بود و اصلا طرح چنين احتمالي عجيب بود.
مديرمسئول روزنامه كيهان اضافه كرد: اما گزارشي درباره اين كه آيا اين شخصيت از پشت صحنه ماجرا باخبر بوده است يا نه، در دست نيست اما به هرحال چنين احتمالي مطرح می‌شود.

منزوي كردن رژيم ديني در ايران
شريعتمداري به سندي از پاول رابرتس معاون اسبق وزارت خزانه‌داري آمريكا كه معاون تخصيص بودجه در دوران بوش بود، اشاره و اضافه كرد: رابرتس بعد از فتنه در مصاحبه‌اي با فارين پاليسي می‌گويد ماجراي تقلب در انتخابات دروغ بود؛ پروژه اصلي بي‌اعتبار كردن و منزوي كردن رژيم ديني در ايران بود و براي اين منظور در اولين گام 400 ميليون دلار تخصيص داديم.
شريعتمداري با ارائه آدرس اينترنتي سايت و وبلاگ شخصي وي گفت؛ براي پيگيري می‌توان به اين سايت مراجعه كرد.

براندازي نرم از نوع كودتاي رنگي
وي با تاكيد بر اين كه براندازي نرم از نوع كودتاي مخملي از سال 69 كليد خورد، اظهار داشت: كنت تيمرمن در آن زمان مصاحبه‌اي دارد و می‌گويد ما با حركات فرهنگي بايد ذائقه‌ها را عوض كنيم و تنها از اين طريق است كه نظام ولايت فقيه را می‌توان دست‌بسته تسليم مردان سياست كرد.
مدير مسئول روزنامه كيهان با بيان اينكه اين همان زماني است كه رهبر معظم انقلاب موضوع شبيخون و تهاجم فرهنگي را مطرح می‌كنند، گفت: ما آن زمان وقتي اين موضوع را شنيديم خيلي تعجب كرديم كه چطور حضرت آقا صحبت از شبيخون فرهنگي و تهاجم فرهنگي كردند هرچند توسط مسئولين مربوطه به خوبي دريافت نشد و خود آقا نيز بعدها به آن اشاره كردند.

كمك تيمرمن به يكي از سران فتنه
شریعتمداری با تاكيد بر اينكه كنت تيمرمن از اعضاي برجسته NET كه در ظاهر يك كميته ملي در آمريكا براي كمك به دموكراسي است می‌گويد «ما 400 ميليون دلار همراه با كمك‌هاي ديگر كه نمی‌توانم نام ببرم در دوران اوباما به مخالفين نظام ايران در جريان انتخابات پرداخت كرديم»، شريعتمداري گفت: البته وي نام يكي از سران فتنه را می‌برد كه بنده نمی‌خواهم نامش را بگويم، اين اعتراف آقاي كنت تيمرمن مربوط به ژوئن 2009 يعني مدت كمي بعد از شروع فتنه است.
وی بر همين اساس به سندي از لرد بالتيمور در پايگاه خبري خانه شفاف سازي اطلاعات I.T.H اشاره كرد كه در تيرماه 88 يعني جولاي 2009 می‌گويد ما در پي اين بوديم كه رسانه‌هاي مختلف را روي ايران و انتخابات ايران فوكوس و همه نگاه‌ها را متوجه آنجا كنيم؛ وي مطرح می‌كند دستورالعمل ما اين بود كه نگوييم اين حركتي كه شروع شده براي انتخابات است بلكه بايد تاكيد كنيم «مردم مقاوم و شجاع ايران بعد از 1979 يعني سال پيروزي انقلاب اسلامي بار ديگر به صحنه آمدند تا حكومتي را كه به ملاها سپرده‌اند از آنها پس بگيرند».
مدير مسئول روزنامه كيهان با اشاره به اينكه بالتيمور می‌گويد در پي آن بوديم كه اين حركت را يك انقلاب معرفي كنيم، گفت؛ اگر به خاطر داشته باشيد حضرت آقا فرموده بودند؛ «اينها خواستند كاريكاتوري از انقلاب بياورند» و افزود؛ اين نظر آقا قبل از اظهارات بالتيمور بود.
كودتاهاي مخملي انتخابات محور هستند
شریعتمداری در پاسخ به اين سؤال كه چرا نظام سلطه نقطه عزيمت خود را براي ايجاد آشوب‌ها انتخابات قرار می‌دهد و امروز هم در كشور مصر يا گرجستان، قرقيزستان، اوكراين، ايران و حتي لبنان با توجه به همين مسئله می‌خواهد آشوب خياباني درست كند، اظهار داشت؛ هم ريچارد رورتي و هم جين شارپ می‌گويند كه كليد اين حركت بايد نقطه‌اي باشد كه می‌شود روي آن نقطه ترديد سوار كرد؛ مثلا ادعاي حقوق بشر يا اين توهم كه در زندان‌ها شكنجه صورت می‌گيرد نقطه مناسبي براي كليد زدن به كودتاي مخملي نيست.
وی بر همين اساس مهمترين نقطه را كه بتوان روي آن ترديد سوار كرد انتخابات دانست و يادآور شد: اساسا كودتاهاي مخملي انتخابات محور هستند؛ بنده به نظريه‌اي كه آقاي جان‌كين بعد از اين كه وارد ايران می‌شود و آن را براي عواملي كه بعدها در فتنه بودند مطرح می‌كند اشاره می‌كنم؛ نظريه معروف
جان‌كين ELECTION POINT «نقطه انتخابات» است.

ايجاد بخش تصويري BBC و VOA
مدير مسئول روزنامه كيهان گفت؛ VOA يك راديو بود يعني همان صداي آمريكا اما چند ماه قبل از خرداد 88 بخش تصويري خود را به راه انداخت و شبكه راديو تلويزيوني می‌شود؛ بي‌بي‌سي فارسي نيز فقط صدا بود تلويزيوني می‌شود و انكار نمی‌كنند كه براي انتخابات ايران است البته آن زمان نمی‌گويند براي كمك به معارضين و مخالفين بلكه می‌گويند براي حضور و پوشش انتخابات ايران اين كار را می‌كنيم.
شريعتمداري بر همين اساس به شبكه يورونيوز كه يك شبكه اروپايي و مربوط به درون اروپاست اشاره كرد كه بخش فارسي به راه می‌اندازد و راديو زمانه نيز در هلند و با مديريت فرح كريمي، به همين منظور شكل می‌گيرد.
وی به اسنادي درباره سفر نظريه‌پردازان و طراحان برجسته كودتاهاي مخملي از سرويس‌هاي اطلاعاتي آمريكا، انگليس و اسرائيل نيز اشاره كرد كه در پوشش‌هاي آكادميك و از 10 سال قبل سفرهاي پي‌درپي به ايران داشته و براي سران و عوامل فتنه 88 كارگاه‌هاي آموزشي برپا كرده بودند. افرادي نظير يورگن هابرماس، جان‌كين، ريچارد رورتي، مانوئل كاستلز، جان هيك، آلن تورن، تيموتي اش، آدام ميچنيك، الكساندر اسمولار و... كه همگي از كارشناسان برجسته كودتاهاي مخملي بوده و در سفر به ايران طي 10 سال گذشته مدعيان اصلاحات و ساير گروه‌هاي معاند و سران و عوامل فتنه را آموزش داده بودند.

 

خبرهای مهم

خبرگزاری فارس: مردم ما هنوز متوجه عمق خطر تکفیری‌ها در منطقه نشده‌اند/ در داخل موشک‌ می‌سازیم ولی "سنگ‌پا" وارد می‌کنیم

مردم ما هنوز متوجه عمق خطر تکفیری‌ها در منطقه نشده‌اند/ در داخل موشک‌ می‌سازیم ولی "سنگ‌پا" وارد می‌کنیم


فرمانده نیروی هوافضای سپاه ضمن تبریک پیروزی‌های جبهه مقاومت و ازهم پاشیدگی تکفیری‌ها در منطقه گفت: مردم ما هنوز متوجه عمق خطر این گروه نشده‌اند.

 

به گزارش آخرین خبر به نقل از خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه طی سخنانی در همایش بزرگ بسیج اساتید در دانشگاه شهید بهشتی تهران، ضمن تبریک پیروزی های بزرگ اسلام و جبهه مقاومت و ازهم پاشیدگی جبهه تکفیری‌ها در منطقه اظهار داشت: مردم ما هنوز متوجه عمق خطر این گروه نشده اند زیرا جبهه جنگ از کشور ما فاصله دارد و طبعا متوجه اهمیت فروپاشی آن هم نشده‌اند.

حاجی زاده با بیان اینکه مثلث غربی، عربی و عبری این جبهه تکفیری را ایجاد و از آن حمایت کردند، تصریح کرد: امریکا و رژیم صهیونیستی پشت سر این فتنه بودند و اگر به سوابق گفته ها و خروجی مراکز مطالعاتی صهیونیست‌ها و کشورهای غربی نگاه کنیم، می بینیم که طرح تشکیل گروه های تکفیری توسط اندیشکده های اسراییلی و امریکایی طراحی شده بود، زیرا آنها توان غلبه بر ایران را ندارند.

وی ادامه داد: اندیشکده‌های غربی از ابتدا طراحی کردند که قدرت و توان منطقه را علیه مسلمانان به کار بگیرند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از تفکر برخی افراد در داخل و عدم اعتماد آنها به توان داخلی افزود: برخی مسئولان که به دندانپزشک و پزشک داخلی هم اعتماد ندارند، چطور می‌خواهند به توان تولید داخل اعتماد کنند؟

حاجی‌زاده گفت: در نتیجه همین تفکر است که به واردات خارجی نیازمند می شویم و دشمن نیز برای پیاده سازی تحریم از داخل کشور کمک می‌گیرد.

وی ادامه داد: امروز می بینیم که موشک و قطعات هواپیما در داخل تولید شده، اما واگن قطار و سنگ پا از خارج وارد می‌شود.

در پایان سخنان سردار حاجی‌زاده، تعدادی از دانشجویان فلسطینی و کشورهای مقاومت با اهدای
تابلوی منقش به عبارت «القدس لنا» از فرمانده نیروی هوافضای سپاه تقدیر کردند.

 

خبرهای مهم

خبرگزاری فارس: آمادگی ایران برای پشتیبانی همه جانبه از نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین

آمادگی ایران برای پشتیبانی همه جانبه از نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین


سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی در تماس با فرماندهی گردان‌های شهید عزالدین قسام و فرماندهی گردان‌های جهاد اسلامی، آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای پشتیبانی همه‌جانبه از نیروهای مقامت اسلامی فلسطین را اعلام کرد.

 

به گزارش آخرین خبر و به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امشب طی تماس تلفنی با فرماندهی گردان‌های شهید عزالدین قسام و فرماندهی سرایا (گردان های جهاد اسلامی) در غزه، آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای پشتیبانی همه جانبه از نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین را اعلام کرد. 

فرمانده نیروی قدس سپاه همچنین بر آمادگی دیگر گروه‌های جبهه مقاومت در منطقه برای دفاع از مسجد الاقصی تأکید کرد.

 

منبع : فارس

 

خبرهای مهم

افرادی که مشخصات مستعار آن ها در دست است و خود را بعنوان مامور امنیتی انگلستان معرفی می کردند، در کشور های مختلف نسبت به جمع آوری اطلاعات از افراد ایرانی اقدام می کردند. نام افراد ترور شده و در راس آن ها، شهدای بزرگوار هسته ای در این جمع آوری ها بسیار شاخص است.

یادداشت مهم دکتر فریدون عباسی دوانی
از بوریس جانسون بپرسید با عمره رفتن شهید دکتر مسعود علیمحمدی چکار داشتید؟ چرا او را در مکه و مدینه تعقیب می کردید؟ / نقش دستگاه امنیتی ام آی 6 ( MI6 ) انگلستان در خرابکاری های هسته ای و ترور دانشمندان ایران چه بود؟

 

افرادی که مشخصات مستعار آن ها در دست است و خود را بعنوان مامور امنیتی انگلستان معرفی می کردند، در کشور های مختلف نسبت به جمع آوری اطلاعات از افراد ایرانی اقدام می کردند. نام افراد ترور شده و در راس آن ها، شهدای بزرگوار هسته ای در این جمع آوری ها بسیار شاخص است.


آخرین خبر : رسانه ها از وزیر خارجه انگلستان سوال کنند. این عنوان یادداشتی است ازدکتر فریدون عباسی دوانی دانشمند هسته ای و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی قرار گرفته است.

به گزاش رجانیوز؛ طی اعلام رسانه ای، بوریس جانسون وزیر امور خارجه انگلستان اوایل هفته جاری به تهران سفر می کند. پیرو این برنامه وزارت خارجه انگلستان، دکتر فریدون عباسی دوانی که سابقا مورد ترور ناموفق عوامل صهیونیستی قرار گرفته بود، طی یادداشتی به نقش سازمان اطلاعاتی برون مرزی انگلستان در ترور شهدای هسته ای پرداخت.

در ادامه شرح کامل این یادداشت از نظر می گذرد.

 

بسمه تعالی

 

رسانه ها از وزیر خارجه انگلستان سوال کنند:


 1 - بین سال های 82 تا 84 گروه مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران مشغول مذاکره با جک استراو وزیر خارجه انگلستان و وزرای خارجه آلمان و فرانسه بودند. حاصل آن تعطیلی فعالیت های هسته ای به دست مجریان داخلی، تشدید فشارها بر ایران و جمع آوری اطلاعات از میزان پیشرفت های کشور و کسب اطلاعات از تعداد و اسامی برخی متخصصان کشور بود. ترور متخصصان هسته ای در همین زمان در برنامه کشورهای مذاکره کننده با ایران به محوریت انگلستان قرار داشت.

2 – از نیمه سال 84 که گروه معتقد به تعامل منفعلانه و سازشکارانه با غرب تا حد خوبی از صحنه سیاسی و دستگاه مهم و سرنوشت ساز اجرائی کشور کنار رفت، زنجیر اسارت از قامت پرتوان دانش و فناوری کشور برداشته شد و با تکیه بر درون زائی، انسجام مدیریت، حاکمیت تفکر علمی و درک بعدی از ابعاد فرمایشات مقام معظم رهبری، پیشرفت های قابل توجهی در علم و فناوری کشور پدید آمد که بخشی از آن در راه اندازی راکتور بوشهر، تولید سوخت با غنای 20 درصد برای راکتور تهران، افزایش تعداد ماشین های سانتریفیوژ و قطع کامل وابستگی مواد و قطعات آن ها به خارج، تکمیل تحقیقات و تولید ماشین های سانتریفیوژ نسل جدید، پیشرفت 80 درصدی تکمیل راکتور اراک و ... خود را نشان دادند.

3 – دستگاه امنیتی ام آی 6 ( MI6 ) انگلستان از سال 84 برای مقابله با پیشرفت سریع متخصصان ایرانی محوریت جاسوسی، خرابکاری صنعتی، شناسائی متخصصان علمی- فنی و جمع آوری اطلاعات در مورد نوع تخصص و میزان همکاری آن ها با نظام با همکاری سازمان سیا و موساد را بیشتر از قبل عهده دار شد.

4 – افرادی که مشخصات مستعار آن ها در دست است و خود را بعنوان مامور امنیتی انگلستان معرفی می کردند، در کشور های مختلف نسبت به جمع آوری اطلاعات از افراد ایرانی اقدام می کردند. نام افراد ترور شده و در راس آن ها، شهدای بزرگوار هسته ای در این جمع آوری ها بسیار شاخص است. در این خصوص میتوان به مصاحبه ها و گفتگو های اجباری با برخی از متفکران ایرانی که برای شرکت در کنفرانس های بین المللی به  کشورهای مختلف  رفته بودند اشاره کرد. ماموران انگلیسی بعضی مواقع سوالات خود را در حضور امنیت آن کشورها و با همکاری آنها انجام می دادند. این جمع آوری ها باعث شناخته شدن متخصصان متعهد و تاثیر گذار ایران شد.

5 – با گذشت هشت سال با عزت و افتخار در حالی که تثبیت علمی و فنی، به همراه سایر دستاوردها، جمهوری اسلام ایران را به عنوان یک الگوی موفق برای سایر ملل آزادیخواه مطرح ساخته، جریان تردید داخلی با بهره برداری از مشکلات اقتصادی ایجاد شده توسط استکبار جهانی و درست در عبور از پیچ تاریخی، فرمان به دست شده و عواملی، جک استراو را پنهانی در سال 94 به تور ایرانگردی بردند تا از او در تحریم ایران قدر دانی کنند.

6 – حال نوبت پذیرائی از انگلیسی دیگری به نام بوریس جانسون در ایران است بدون اینکه پرسیده شود با عمره رفتن شهید دکتر مسعود علیمحمدی چکار داشتید؟ چرا او را در مکه و مدینه تعقیب می کردید؟ چرا در مورد سایر افراد، جمع آوری اطلاعات داشتید و همان افراد توسط عوامل مزدور شما به شهادت رسیدند؟ مناسب است که برخی افراد در انگلستان که از فعالین درجه یک مذاکرات هسته ای منفعلانه بوده و جایزه اش را گرفته اند و احتمالا رابطه خوبی با انگلیسی ها دارند، جواب سوالات در مورد جمع آوری اطلاعات در مورد ترور دانشمندان ایرانی توسط انگلیسی ها را دریافت، و در آستانه ورود وزیر خارجه انگلستان به ایران برای آگاهی مردم منتشر نماید. حداقل رسانه های ایران این سوال را از وزیر خارجه انگلستان بپرسند.   

 

منبع : رجانیوز

خبرهای مهم

خبرگزاری فارس: مواجهه با خصومت دشمنان در گرو ایستادگی و تقویت روزافزون توانایی‌های نیروهای مسلح است

مواجهه با خصومت دشمنان در گرو ایستادگی و تقویت روزافزون توانایی‌های نیروهای مسلح است


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به خصومت‌های تمام‌نشدنی دشمنان با ملت و نظام اسلامی، مواجهه با این معارضه‌ها را در گرو ایستادگی و تقویت روزافزون توانایی‌های نیروهای مسلح دانستند.

 

به گزارش آخرین خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (یکشنبه) در دیدار فرماندهان ارشد نیروهای مسلح و برگزیدگان جشنواره مالک‌اشتر با اشاره به خصومت‌های تمام‌نشدنی دشمنان با ملت و نظام اسلامی، مواجهه با این معارضه‌ها را در گرو ایستادگی و تقویت روزافزون توانایی‌های نیروهای مسلح خواندند و تأکید کردند: امروز نیروهای مسلح به بهترین نیروی انسانی از لحاظ فکری، عملی، عزم و اراده احتیاج دارند تا بتوانند آسیب‌ناپذیری ملت را در مقابل دشمنی‌ها حفظ کنند.

رهبر انقلاب اسلامی با ابراز خرسندی از عمق‌بخشیدن به حرکت پیشرونده نیروهای مسلح در بخش نیروی انسانی با برگزاری جشنواره مالک اشتر، افزودند: لازمه پیشگامی در موفقیت‌ها، استمرار حرکت رو به جلو و بدون توقف است، بنابراین باید در هر بخش که مسئولیت و وظیفه‌ای برعهده دارید، بی‌وقفه و مستمر، کار و تلاش کنید.

 


 

ایشان، نام‌گذاری جشنواره به‌نام جناب مالک‌اشتر از فرماندهان و یاران امیرالمومنین علی علیه‌السلام را آموزنده توصیف کردند و گفتند: مالک‌اشتر در «بصیرت و شناخت صراط مستقیم»، «عزم راسخ»، «احساس مسئولیت و آمادگی برای مجاهدت»، «شجاعت و قدرت فرماندهی» و در عین حال در «معنویت، عبادت، تقوی و تواضع» برجسته و الگوست و فرماندهان نیروهای مسلح باید بیش از دیگران، این حالات و روحیات عالی را در خود تقویت کنند.

پیش از سخنان فرمانده کل قوا، سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تبریک پیروزی‌های غرورآفرین و راهبردی جبهه مقاومت، گفت: در هشتمین جشنواره مرکزی مالک اشتر، 52 نفر از فرماندهان و مسئولان رده‌های موفق نیروهای مسلح معرفی و تقدیر شدند.

 

خبرهای مهم

صفحه1 از60

محل تبلیغات شما