فرد همراه سفیر انگلیس متواری است/نهادهای امنیتی پیگیری کنند


فرد همراه سفیر انگلیس متواری است/نهادهای امنیتی پیگیری کنند

 

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به حضور غیر قانونی سفیر انگلیس در تجمع مقابل دانشگاه امیر کبیر گفت: سفیر این دولت خبیث تنها نبوده بلکه فردی وی را همراهی می کرده که این فرد همچنان متواری است و دستگاههای اطلاعاتی باید این موضوع را پیگیری و وی را بازداشت کنند.
 

آخرین خبر : حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اقدام خلاف عرف دیپلماتیک رابر مک ایر، سفیر انگلیس و حضور در تجمع اعتراضی مقابل دانشگاه امیرکبیر در عصر روز شنبه 21 دی ماه گفت: در آن زمان فردی همراه سفیر انگلیس بوده که بعد از بازداشت سفیر، آن فرد متواری می شود.

 

بر اساس این گزارش ، وی افزود: از آن روز تا کنون هیچ اطلاعی از فرد همراه سفیر در دست نیست و معلوم نیست این فرد الان کجاست؟.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به خروج سفیر انگلیس از تهران اظهار داشت: بعد از واکنش های حداقل 30 نماینده مجلس نسبت به این اقدام خلاف قانون سفیر انگلیس و درخواست از وزارت خارجه کشورمان برای اخراج این فرد، وی عصر روز سه شنبه 24 دی ماه تهران را ترک کرد.

حاجی دلیگانی تاکید کرد: اعتراض نمایندگان فقط صرفا به عملکرد سفیر انگلیس نبود بلکه باید هویت فرد همراه سفیر مشخص و معلوم شود که آن فرد چه کسی بوده و چه ماموریتی در آن تجمع داشت.

وی افزود: هم از حضور سفیر انگلیس در تجمع فیلم و عکس موجود است و هم از فرد همراه وی. اما سوال این است که چرا تا کنون هویت این فرد مشخص نشده است.

نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به متواری بودن فرد همراه سفیر گفت: نهادهای امنیتی و اطلاعاتی باید این موضوع مهم را پیگیری کنند و اطلاعی از متواری بودن این فرد به مجلس بدهند.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: اینجانب در همین زمینه به ظریف وزیر امور خارجه در صحن مجلس تذکر دادم و خواستار پیگیری این موضوع شده و از نهادهای اطلاعاتی و امنیتی خواستم این فرد را بازداشت کنند.

 

منبع : بولتن نیوز

محل تبلیغات شما