نوبخت با خانواده به آمریکا رفت/ انتخابات تعویق افتاد
 
نوبخت با خانواده به آمریکا رفت/ انتخابات تعویق افتاد


چرا به خاطر عدم حضور یک نفر باید کار کل کمیسیون معطل بماند؟ آیا از قبل زمان انتخابات داخلی مجلس معلوم نبود که سفر با این انتخابات تداخل پیدا نکند؟
 

به گزارش آخرین خبر ، انتخابات کمیسیون‌های داخلی مجلس شورای در روز‌های اخیر برگزار و اعضای هیئت رئیسه و ریاست کمیسیون‌ها شناخته شدند. این میان انتخابات کمیسیون بهداشت و درمان مداوم به تعویق می‌افتد. تعویقی که روز گذشته روشن شد به دلیل عدم حضور علی نوبخت، عضو هیئت رئیسه این کمیسیون در کشور است.

بنا بر اخبار رسیده، علی نوبخت در یک سفر غیرکاری به امریکا رفته تا با فرزندانش دیدار کند. طبیعی است بدون حضور او نیز می‌توان این انتخابات را برگزار کرد، اما او به نمایندگان همسوی خود در کمیسیون گفته که می‌خواهم نامزد ریاست کمیسیون باشم و به همین دلیل تلاش کنید انتخابات هیئت رئیسه برای یک هفته به تعویق بیفتد تا بتوانم پس از بازگشت به ایران در انتخابات شرکت کنم! نمایندگان هم‌جناحی نوبخت نیز با اعضای کمیسیون رایزنی کرده و در نهایت باعث شد تصمیم بگیرند که انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت هفته آینده برگزار شود. علی نوبخت، پیش از این در یک دوره یک ساله، ریاست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس را بر عهده داشت.

خبرگزاری مهر و سایت تابناک به نقل از نماینده‌ای که نخواسته نامش فاش شود، این خبر را تأیید کرده‌اند. همین اخبار کوتاه چند سؤال ایجاد می‌کند؛ چرا فرزندان نماینده مجلس ایران در کشور متخاصم امریکا هستند و او چطور با وجود سخت‌گیری‌ها علیه ایرانی‌ها و حتی کسانی که پیش از این به ایران سفر کرده‌اند، ویزای ورود به امریکا دریافت کرده است؟ چرا به خاطر عدم حضور یک نفر باید کار کل کمیسیون معطل بماند؟ آیا از قبل زمان انتخابات داخلی مجلس معلوم نبود که سفر با این انتخابات تداخل پیدا نکند؟


منبع: جوان

 

محل تبلیغات شما