دیدار عبدالله مهتدی و نماینده کومله در آمریکا با جان بولتون


دیدار عبدالله مهتدی و نماینده کومله در آمریکا با جان بولتون

 

جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید، عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله و نماینده رسمی کومله در آمریکا را به حضور پذیرفت!
 

آخرین خبر : عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله که چند روزی است میهمان اربابان خود در آمریکاست، پس از دیدار روز گذشته خود با مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا این بار با جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید دیدار کرد.

عبدالله مهتدی را در این دیدار، صلاح بایزیدی نماینده گروهک تروریستی کومله درآمریکا همراهی می کرد.

ملاقات های اخیر سرکرده کومله با مقامات عالی رتبه آمریکا، روی واقعی خیانت و خود فروشی گروهکهای تروریست کردی را به نمایش گذاشت.

دوستی و نزدیکی با دولت های متخاصم از سوی گروهکهای تروریست کردی امری مسبوق به سابقه است.

از دوستی با صدام حسینی که دستش به خون هزاران ایرانی آلوده بود، گرفته تا دوستی با مسعود رجوی و منافقین که نیازی به معرفی ندارند و همچنین دوستی با رضا ربع پهلوی و سلطنت طلبان و گروهکهای تروریستی نظیر جیش العدل.

امروز هم که آمریکایی ها و سازمان جاسوسی سیا، از متحدان اصلی گروهک های تروریست کومله و دمکرات بشمار می روند.

اهداف پیدا و‌ پنهان سفر همزمان مصطفی هجری و عبدالله مهتدی روشن بوده و بر کسی پوشیده نیست.

در خصوص اهداف دیدار امروز سرکرده گروهک تروریستی کومله با جان بولتون و همچنین دیدار روز گذشته او با مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا، خبرهای تاسف باری به گوش می رسد، خبرهایی که حاکی از عمق وطن فروشی این افراد و گروهکهای تحت امرشان است.

 

دیدار عبدالله مهتدی و نماینده کومله در آمریکا با جان بولتون

 

گفته می شود آمریکا قرار است بودجه خاصی را به این دو سرکرده ضد انقلاب اختصاص دهد، تا آنها را از نظر مالی برای شروع دوباره فعالیت های تروریستی در داخل کشور شارژ کنند.

 

منبع : بولتن نیوز

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

محل تبلیغات شما