خبرگزاری فارس: تجمع دانشجویان مقابل وزارت صنعت آغاز شد
 
تجمع دانشجویان مقابل وزارت صنعت در اعتراض به واردات بی‌رویه

تجمع اعتراضی جمعی از تشکل‌های دانشجویی نسبت به عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص واردات بی‌رویه در مقابل این وزارتخانه آغاز شد.

 

به گزارش آخرین خبر و به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، به همت کمیته دانشجویی پیگیری مفاسد اقتصادی، جمعی از تشکل‌های دانشجویی در اعتراض به واردات بی رویه و به دلیل اهمیت موضوع واردات و خام فروشی، تصمیم به برگزاری تجمع مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت را گرفتند که این تجمع دقایقی پیش درمقابل این وزارت‌خانه آغاز شد.

همچنین این کمیته روز گذشته با صدور بیانیه ای اعلام کرد که کمیته‌ دانشجویی پیگیری مفاسد اقتصادی که متشکل از جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران است واردات‌ محوری و خام‌فروشی را مانع اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی و استقلال، در شرایط جنگ اقتصادی می‌داند. به همین دلیل از مسئولین خواستار رسیدگی و تحقق خارج کردن سرمایه‌ی ملت از جیب واردات‌چی‌ها و خام‌فروشان، جلوگیری از رانت‌خواران این عرصه‌ها و بالا بردن هزینه سوداگری در آن‌ها،اتکا به تولید داخل و اولویت‌ها، مقدم بر واردات کالای لوکس برای طبقه‌ی مرفه، عدم روزمرگی بی‌برنامگی وزارت صنعت برای توسعه صنعتی کشور را دارد.

صنعت و معدن

محل تبلیغات شما