عضو شورای عالی بورس: به مردم هشدار داده بودیم که در خرید سهام عجله نکنند 
بازار سرمایه اکنون تاوان افزایش قیمت سهام در سالیان اخیر را می‌دهد 
فعالان خبره بازار سرمایه در حال جمع‌آوری سهام هستند 
برخی به مذاکرات چشم دوخته‌اندرئیس هیات مدیره کانون کارگزاران بورس در گفتگو با «نسیم» بهای کنونی سهام در بازار سرمایه را در کمترین حد خود دانست و گفت که درصورت برقراری ثبات در سیاست بین الملل و به نتیجه رسیدن مذاکرات، قیمت ها افزایش خوبی خواهند داشت.آخرین خبر : مصطفی حقیقی مهمانداری، از خرید و جمع آوری سهام توسط افراد خبره بازار سرمایه در شرایط کنونی خبرداد و اذعان داشت که با توجه به پایین‌ بودن قیمت سهام، در صورت افزایشی شدن روند قیمت ها، افراد مختلف را برای خرید سهام بیشتر با یکدیگر به رقابت خواهند کشاند.

وی، با دعوت از فعالان بازار سرمایه به شکیبایی بیشتر تصریح کرد که به مرور، سیاست های سازمان بورس هم به نتیجه خواهد رسید و افزود که درحال حاضر نباید انتظار معجزه از بازار سرمایه داشت چراکه بسیاری از فعالان بازار سرمایه برای به نتیجه رسیدن مذاکرات چشم انتظارند.

عضو شورای عالی بورس، با بیان اینکه  درحال حاضر بازار سرمایه در حال پس دادن تاوان افزایش های بی مورد بهای سهام در سالیان اخیر است به نسیم تصریح کرد که در آن ایام ارزش ذاتی سهام با قیمت معاملات فاصله زیادی داشته و قیمت‌ها حبابی بود و با وجود هشدار و یادآروی این امر، بسیاری از مردم همچنان برای خرید سهام عجله داشتند.

مدیر عامل کارگزاری آبان تاکید کرد: بسیاری  از مردم ایران در خرید و فروش سهام معکوس عمل می‌کنند اذعان داشت که عموم مردم در حین افزایش قیمت خریدار سهم بوده که این امر ضمن افزایش بی رویه تقاضا، بر گرانی سهام هم دامن می‌زند.

به گفته حقیقی، بازار بورس ایران و جهان از مسایل روانی تاثیرپذیر است و گفت که اگر اخبار بهتری از مذاکرات شنیده شود اوضاع بورس بهتر خواهد شد.

وی، افزود که درحال حاضر قیمت برخی ازسهم ها از ارزش ذاتی آن هم پایین تر است.

محل تبلیغات شما