همه منو ها را یکجا در یک دکمه قرار دهید + آمورش تصویری

باترفندهایی که در این گزارش به شما معرفی می کنیم می توانید راحت و سریع به منو های مرورگر فایرفاکس دسترسی داشته باشید.
به گزارش آخرین خبر و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛فایرفاکس مرورگری است که هر روز کاربرانش در حال افزایش هستند و از آن جا که به روز رسانی هایش سریع رخ می دهد، می توان گفت کمترین مشکلات و باگ و خطرات امنیتی کاربران آن را تهدید می کند.

یکی از بخش هایی که کاربران زیاد با آن مواجه می شوند، منو های مرورگر است که در تمام مرورگر ها تقریبا شبیه به هم می باشند. از این رو برای اینکه دسترسی به این بخش راحت تر و کامل تر و سریع تر باشد، توسعه دهندگان افزونه های فایرفاکس اقدام به طراحی برنامه ای کرده اند که کمک می کند، بهتر با این منو رابطه برقرار کنید.
 
 
آموزش قرار دادن همه ی منو ها در یک دکمه در نوار ابزار فایرفاکس
 
 
ابتدا برای شروع افزونه را به مرورگر فایرفاکس خود بیافزائید،پس از نصب بدون نیاز به ریستارت مرورگر می توانید منو ها را در دو منطقه مشاهده کنید:
 
1. منو ها یا در کنار نوار آدرس قرار می گیرند که در این جا می توانید به طور کامل همه را در اختیار داشته باشید.
 
2. آیکن منو ها در نوار منو قرار می گیرد که می توانید، برخی از منو ها را با هم ادغام کنید، و از شلوغی صفحه دوری کنید.

 
همه منو ها را یکجا در یک دکمه قرار دهید + آمورش تصویری
پس از انجام این عملیات این افزونه آیکن منوها را در کنار نوار آدرس قرار می دهد که کاربر می تواند تمام منو ها را در اختیار داشته باشد و از شلوغی صفحه جلوگیری کند.


 
همه منو ها را یکجا در یک دکمه قرار دهید + آمورش تصویری
در این مدل افزونه درست در کنار منوها عمل کرده و در یک آیکون قرار می دهد تا بتوانید منوهای خاصی را در آن با هم ادغام کنید،حالا با استفاده از گزینه ی Preferences می توانید به راحتی تنظیمات مربوطه را انجام دهید. به عکس زیر دقت کنید:


همه منو ها را یکجا در یک دکمه قرار دهید + آمورش تصویری

 
این عکس مرتبط با تنظیمات است که منوها و نحوه ی نمایش آن ها را به شما نشان داده و امکان شخصی سازی را برایتان فراهم می کند.
دسته: فن آوری

محل تبلیغات شما