بنگاه آنلاین مسکن را به تلفن همراه خود بیاورید

از این بسته نرم افزاری می‌توانید ملک دلخواه خود را از طریق تلفن هوشمند خود در هر کجا که باشید خرید کنید، دکوراسیون منزل و محل کار را خودتان طراحی کنید و به جذاب‌ترین والپیپرهای طراحی دکوراسیون دسترسی داشته باشید و به صورت رایگان آن‌ها را دانلود کنید.
به گزارش آخرین خبر و به نقل از دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ این سامانه در خرید و فروش، اجاره و یا معاوضه ملک می‌تواند بسیار مثمر ثمر باشد. شما می‌توانید به صورت رایگان ملک خود را در سامانه ایران فایل ثبت کنید تا افراد بسیاری که قصد خرید دارند به ملک شما دسترسی پیدا کنند. اولین نرم افزاری که برایتان آماده کرده‌ایم ایران فایل نام دارد. برای خرید و یا رهن ملکی تا به حال چقدر در خیابان‌های شهر سرگردان شده‌اید و پشت چراغ‌های قرمز و ترافیک سنگین و خسته کننده شهر به دنبال خرید و یا اجاره یک ملک خوب بوده‌اید؟! اگر به دنبال خرید و فروش رهن، اجاره و یا معاوضه ملکی هستید برای این کار با نصب یک اپلیکیشن می‌توانید کلی در زمان خود صرف جویی کرده و از شر ترافیک خسته کننده شهر راحت شوید.

دانلود کنید: بنگاه آنلاین مسکن را به تلفن همراه خود بیاوریددانلود کنید: بنگاه آنلاین مسکن را به تلفن همراه خود بیاورید

امروزه با افزایش روز افزون جوامع شهری و شهرنشینی و گسترده شدن شهرها، جستجو و یافتن ملکی مناسب امری پیچیده و زمان بر شده است، در جوامع توسعه یافته سامانه‌های اطلاع رسانی و اینترنتی، ارتباط راحت‌تری را بین اطلاعات و خدمات ارائه شده با کاربران برقرار می‌کند. ایران فایل، قوی‌ترین موتور جستجوی املاک و مستغلات ایران است که می‌تواند اطلاع رسانی و خدمات در زمینه املاک و مستغلات را ارائه کند، به همین منظور ایران فایل با بررسی و آنالیز این مهم و با استفاده از تکنولوژی‌های روز فناوری اطلاعات قویترین موتور جستجوی املاک و مستغلات شناخته می‌شود.

دانلود کنید: بنگاه آنلاین مسکن را به تلفن همراه خود بیاوریددانلود کنید: بنگاه آنلاین مسکن را به تلفن همراه خود بیاورید

در کشور عزیزمان ایران، نقصان یک پرتال تخصصی که بتواند اطلاع رسانی و خدمات در زمینه املاک و مستغلات را ارائه کند کاملا مشهود به نظر می‌رسد. به همین منظور ایران فایل با بررسی و آنالیز این مهم و با استفاده از تکنولوژی‌های روز فناوری اطلاعات قویترین موتور جستجوی املاک و مستغلات را راه اندازی کرده است. جالب‌تر از همه اینکه خرید، فروش رهن و اجاره و یا معاوضه فقط به پایتخت کشورمان ختم نمی‌شود و ایران فایل با راه‌اندازی آزمایشی بخش سایر استان‌ها این خدمات را به کلیه مردم کشورمان ارائه می‌کند تا از امکانات و قابلیت‌های این سامانه بهره‌مند شوند. نکته جالب برنامه هوشمند بودن آن است یعنی در واقع با این اپلیکیشن می‌توانید جستجو را فقط به محدود خاصی یا به قیمت‌های خاصی محدود کنید و عکس‌هایی از ملک مدنظر خود را ببینید.

دانلود کنید: بنگاه آنلاین مسکن را به تلفن همراه خود بیاوریددانلود کنید: بنگاه آنلاین مسکن را به تلفن همراه خود بیاورید

رسالت ایران فایل به عنوان یک پرتال تخصصی، تغییر ساختار سنتی خدمات املاک به یک روش مدرن و کاملا علمی است و بر پایه این دیدگاه، بیانیه ماموریت آن به شرح ذیل می‌باشد:
- ایجاد محیطی ساده و صمیمی برای تمامی کسانی که به نوعی دنبال خرید و فروش مسکن، رهن و اجاره املاک و مستغلات هستند به طوری که خودشان بتوانند به سهولت و سرعتی بالا با جستجو به نتیجه دلخواه دست یابند
- ارائه آخرین فایل‌های به‌روز مسکن به مخاطبین مربوطه
- ایجاد شبکه‌ای هوشمند برای کاربران در جهت ارائه املاک و مستغلات خود جهت فروش و یا رهن و اجاره
- اطلاع رسانی تخصصی از اخبار روز مسکن و شهرسازی
- اطلاع رسانی به کاربران در مورد قیمت‌های روز مسکن و روند حرکت آن در طول زمان به همراه ابزار مقایسه در حالت‌های مختلف
- ارائه مقالات علمی و تخصصی در امور مسکن و شهرسازی


ایران فایل علاوه بر اپلیکیشن اندروید، از یک سرویس اینترنتی نیز برخوردار است که علاقمندان می‌توانند از آن نیز بهره‌مند شوند.

 • دانلود و مشخصات فایل

QR کد چیست؟         
دانلود کنید: بنگاه آنلاین مسکن را به تلفن همراه خود بیاورید • حجم: 1.33 مگابایت
 • نسخه: 1.0.0
 • اجرا در: اندروید 2.3 و بالاتر
 • رمز فایل فشرده: www.yjc.ir
 • امتیاز:

دسته: فن آوری

محل تبلیغات شما